Bartosz Ostałowki – Wyjątkowy Polski Drifter – Motomaniacy #1

bartosz ostałowski - wywiad

bartosz ostałowski - wywiad

Motomaniacy – nowa seria wywiadów

Na wstępie małe wprowadzenie. Jakiś czas temu wymyśliłem sobie, by przeprowadzać wywiady z osobami ze świata motorsportu – seria będzie nazywać się motomaniacy. Jako pierwszy spotkał się ze mną właśnie Bartosz Ostałowski – jedyny kierowca, który prowadzi stopą, bez użycia rąk. Prowadzi to mało powiedziane – on mimo swojej niepełnosprawności nie poddał się i opanował jazdę do takiego stopnia, że jest profesjonalnym kierowcą wyścigowym, który obecnie skupia się na drifcie.

Ja poznałem osobę Bartka kilka lat temu, kiedy usłyszałem o nim w jednym z programów telewizyjnych. Na szerszą skale o Bartku zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, ponieważ jako jedyny Polak do tej pory wystąpił w programie The Grand Tour prowadzonym przez byłych prezenterów Top Gear czyli Jeremiego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

Jeśli jeszcze jakimś cudem o nim nie słyszeliście to musicie obejrzeć ten wywiad, którzy przeprowadziłem tuż przed pierwszą rundą tegorocznych driftowych mistrzostw Polski. Jeśli jego osoba jest wam znana to sprawdźcie co szykuje na ten sezon oraz jaki samochód marzeń postawiłby w swoim garażu.

Zasubskrybuj mój kanał, bo już wkrótce więcej wywiadów i nowych materiałów. Stay tuned, a tym czasem odpal wywiad poniżej 😉

Amadeusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *