Motor Show Poznań 2017 – To Już Za Tydzień

motor show poznań

motor show poznańDokładnie za tydzień rozpoczynają się największe w Polsce targi motoryzacyjny czyli Motor Show Poznań 2017r. Targi zaczynają się w czwartek 6 kwietnia dniem Press Day i kończą w niedzielę 9 kwietnia. Całe wydarzenie odbędzie się na terenie hal targowych MTP Poznań. W zeszłym roku targi odwiedziło 133 tys. zwiedzających.

Do tej pory nie miałem okazji być na tych targach, ale w tym roku to nadrabiam. Zamierzam wybrać się w czwartek na Press Day, by swobodnie wykonać trochę zdjęć, nagrać materiały i rozeznać się w sytuacji oraz w piątek, by pójść na ciekawe wydarzenia podczas targów oraz mieć pewność, że niczego nie przegapię i nie ominę jak to było kiedyś podczas innych targów.

Na targach nie zabraknie salonów największych marek, branży tuningowej oraz pokazów stuntu i driftu. Fani dwóch kółek, off-roadu czy caravaningu również znajdą swoją strefę.

No i oczywiście punkt obowiązkowy dla mnie to obejrzenie Alfa Romeo Stelvio.

Po całym tym zamieszaniu pojawi się u mnie fotorelacja oraz sporo materiału wideo na kanale na Youtube, więc zapraszam do subskrybowania (Kanał Auto Bloger). Stay Tuned 😉

Aha. Kto się wybiera?

Amadeuszmotor show poznańDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *