O MNIE / O BLOGU

amadeusz, auto bloger

Witam Cię na moim blogu motoryzacyjnym.

Mam na imię Amadeusz, mam 25 lat i jestem ALFAholikiem. W sumie nie potrafię określić, kiedy dokładnie zaczął interesować się motoryzacją, ale odkąd tylko pamiętam to chciałem mieć jakieś super samochód z silnikiem, który będzie huczał na pół miasta (i nie ma być to zasługa tłumika z Tesco) – po prostu jak widzę na drodze auto wyróżniające się z tłumu to pojawia mi się banan na twarzy. Przyznaje się bez bicia, że swego czasy zdanie prawka miało dla mnie większy priorytet i bardziej mnie stresowało niż matura. Dodam, że majsterkowanie przy aucie to nie jest moja mocna strona. Nawet powiedziałbym, że jedna ze słabszych – potrafię dobrze spier…… Wolę za to posiedzieć przy aucie ze ścierką i je dobrze wypucować.

Nie zamierzam się ograniczać tutaj do pisania o jakichś konkretnych markach, chociaż przyznam, że moja ulubiona to Alfa Romeo i będzie tu tego sporo 🙂 Oprócz tego będą relacje z wydarzeń związanych z czterema kółkami, będzie o moich doświadczeniach z samochodami, w późniejszym czasie znajdą się również filmiki. Oprócz tego o wszystkim co z motoryzacją związane – wydarzenia motoryzacyjne, muzyka, filmy, gry czy to jakieś gadżety motoryzacyjne – co się tylko nawinie i będzie ciekawe.

alfa romeo 156, 2.5 v6

Blog jest również dla mnie dodatkową motywacją, ponieważ planuję zrealizować kilka motoryzacyjnych marzeń i planów. Zdradzę tylko, że jednym z nich jest rozpoczęcie startów w rajdach (początki w KJS), a w związku z tym poprawianie swoich umiejętności jazdy. Sporo okazji nie miałem do ich ćwiczenia poza symulatorami, ale nieskromnie mogę stwierdzić, że dryg do jazdy mam – trzeba to tylko szlifować i nabierać doświadczenia.

Jeśli Ci to pasuje i zamierzasz tu wpadać to zapraszam Cię na mój newsletter (po prawej stronie), byś nie przegapił moich wypocin 😉

Amadeusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *