Szybkie samochody, piękne kobiety i najlepsi kierowcy – Warsaw Moto Show 2015

warsaw moto show 2015

warsaw moto show 2015Już w następny weekend odbędzie się jedna z największych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju czyli Warsaw Moto Show 2015. Impreza ta odbędzie się w dniach 20-22 listopada na terenie Warsaw Expo w Nadarzynie.

Targi rozpoczną się w piątek i będzie to dzień zamknięty, na który zostałem zaproszony jako „poważany” bloger ;). Podczas gali magazynu „Auto Świat” zostanie przyznana nagroda Złotej Kierownicy w siedmiu kategoriach oraz Statuetka Warsaw Expo w kategorii Najlepszy Dealer oraz Najlepszy Oldtimer.

W ciągu dwóch kolejnych dni będziemy mieli możliwość podziwiania wielu super-sportowych samochodów jak Tesla S, Arrinera Hussarya czy Nissan GT-R o mocy 1500 KM, ale nie zabraknie również atrakcji dla fanów off-road’u, tuningu czy turystyki samochodowej w postaci camperów.

Jak wiadomo pięknym samochodom towarzyszą również piękne kobiety, dlatego nie może zabraknąć ich również na Warsaw Moto Show 2015. W związku z tym w sobotę odbędą się wybory Miss Świata Moto w których rywalizować będą aż 83 kandydatki z całego świata.

Osobiście liczę na jakiś dobry symulator i możliwość sprawdzenia się z innymi fanami motorsportu oraz ciekawe wywiady z profesjonalnymi kierowcami, którzy gościć będą na targach. Mowa tutaj o Rafale Soniku, Kajetanie Kajetanowiczu i Piotrze Dobrowolskim.

Jeśli z jakichś powodów nie będziecie mogli pojawić się na targach to śledźcie mój fanpage i bloga, ponieważ na pewno nie zabraknie tutaj zdjęć i relacji.

Dodam również, że tym wpisem biorę udział w konkursie na Motoryzacyjnego Blogera Roku 2015 w którym nagrodą jest wyjazd na Targi Autosport International w Birmingham. Czy wygram ? Wszystko będzie jasne już w następny weekend. Zapraszam!

Amadeusz
jedziem tam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *