Test Nawigacji Mio Drive 55 LM z Wideorejestratorem

mio drive 55 lm - test

mio drive 55 lm - testDzisiaj mam dla was test urządzenia od firmy Mio. Jest to urządzenie kompletne, ponieważ jest to nawigacja połączona z wideorejestratorem i to z dwiema kamerami czyli przednią i tylną.

Jeśli chodzi o kamerkę to jest to dosyć nietypowa rozdzielczość czyli ExtremeHD – jest to 1296p, przesłona F 1,8, która powinno sprawić, że to urządzenie będzie dobrze nagrywać przy słabym świetle oraz kąt widzenia 140 stopni. Ekran tutaj ma 5 cali i myślę, że jest to wystarczające, ponieważ większe zasłaniają jednak sporo szyby.

W tym urządzeniu mamy dożywotnią aktualizację na mapy Europy w 44 krajach i bazy fotoradarów. Znajdziemy również funkcję TMC czyli ostrzeganie o korkach i utrudnieniach w ruchu z funkcja ich omijania.

Oprócz tego mamy jeszcze 2 systemy czyli LDWS – jest to system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu – zobaczymy jak to będzie działać. Oraz drugi system FCWS czyli system antykolizyjny ostrzegający o zbliżaniu się do poprzedzającego pojazdu. Teraz przejdźmy do kolejnej części testu już w samochodzie.

Jak sprawuje się nawigacja możecie sprawdzić w poniższym teście wideo:

Jeśli spodobał Ci się test to zasubskrybuj mój kanał i do zobaczenia w kolejnym filmie.

AmadeuszDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *