Uber vs. MyTaxi vs. Taxify – Gdzie Taniej, Szybciej i Wygodniej

uber kontra mytaxi

uber kontra mytaxi

Ostatnio przeprowadziłem pewien test i nie był to test samochodu, ani żadnych gadżetów samochodowych. Opuściłem prawy fotel i postanowiłem wcielić się w role pasażera, by odbyć 3 identyczne kursy za pomocą 3 różnych platform oferujących przejazdy, które są alternatywami dla tradycyjnych taksówek.

A były to Uber, MyTaxi i Taxify. Niektóre z nich wzbudzają trochę kontrowersji, ale nie to było tematem tego testu. Osobiście nie wiele korzystam z taksówek, a to dlatego, że kierowcy cieszą się złą opinią i w dużej mierze jest to prawda – takie stereotypy jak narzekanie jak to jest źle i się zarobić nie da, brudne samochody lub oszukiwane taksometry, łamanie przepisów i straszne gadulstwo. Przed wszystkim jednak nadal są stosunkowo drogie.

Obejrzyj mój porównawczy test wideo, a jeśli się spodoba to zasubskrybuj mój kanał. Aha, warto obejrzeć do końca, ponieważ powiem Wam pod koniec jak za darmo możecie wykonać jeden lub więcej przejazdów na każdej z tych platform:

Podsumowanie oraz darmowe przejazdy

Obiecałem Wam darmowy przejazd, więc już wszystko tłumaczę. Jeśli chcecie wykonać darmowy przejazd na każdej z tych aplikacji to w podaję wam kody, które trzeba wprowadzić w aplikacji przed pierwszym przejazdem. Dają one 15 zł zniżki w Uberze, 50 zł zniżki w MyTaxi oraz 10 zł w Taxify.

Uber: j14hpn6que
My Taxi: amadeusz.bra
Taxify: FQN8M

Oprócz tego po zainstalowaniu aplikacji możecie w niej znaleźć własny kod, który możecie podawać znajomym. Wtedy wy i wasi znajomi otrzymacie kolejny darmowy przejazd.

Mam ochotę również zrobić test 3 korporacji taksówkarskich – jeśli jesteście chętni na taki test to napiszcie mi w komentarzach co powinienem sprawdzić i jakie korporacje w Warszawie wybrać.

Zamierzam sprawdzić je na trasie Lotnisko Chopina – Centrum. Czekam na propozycję. Myślę, że wtedy temat taksówek i przewozów byłby w zasadzie wyczerpany.

Zapraszam Cię również na mój fanpage na Facebooku oraz mój nie do końca motoryzacyjny profil na Instagramie.

AmadeuszKomentarze 2 do Uber vs. MyTaxi vs. Taxify – Gdzie Taniej, Szybciej i Wygodniej

  1. jaru napisał(a):

    Prawy fotel? Anglikiem jeździsz?

  2. sebastian napisał(a):

    Według mnie protesty taksówkarzy nie są uzasadnione. Każdy ma prawo do stworzenia swojego biznesu, który stał się bardziej opłacalny niż tradycyjne taksówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *