Uber vs. MyTaxi vs. Taxify – Gdzie Taniej, Szybciej i Wygodniej

uber kontra mytaxi

uber kontra mytaxi

Ostatnio przeprowadziłem pewien test i nie był to test samochodu, ani żadnych gadżetów samochodowych. Opuściłem prawy fotel i postanowiłem wcielić się w role pasażera, by odbyć 3 identyczne kursy za pomocą 3 różnych platform oferujących przejazdy, które są alternatywami dla tradycyjnych taksówek.

A były to Uber, MyTaxi i Taxify. Niektóre z nich wzbudzają trochę kontrowersji, ale nie to było tematem tego testu. Osobiście nie wiele korzystam z taksówek, a to dlatego, że kierowcy cieszą się złą opinią i w dużej mierze jest to prawda – takie stereotypy jak narzekanie jak to jest źle i się zarobić nie da, brudne samochody lub oszukiwane taksometry, łamanie przepisów i straszne gadulstwo. Przed wszystkim jednak nadal są stosunkowo drogie.

Obejrzyj mój porównawczy test wideo, a jeśli się spodoba to zasubskrybuj mój kanał. Aha, warto obejrzeć do końca, ponieważ powiem Wam pod koniec jak za darmo możecie wykonać jeden lub więcej przejazdów na każdej z tych platform:

Podsumowanie oraz darmowe przejazdy

Obiecałem Wam darmowy przejazd, więc już wszystko tłumaczę. Jeśli chcecie wykonać darmowy przejazd na każdej z tych aplikacji to w podaję wam kody, które trzeba wprowadzić w aplikacji przed pierwszym przejazdem. Dają one 15 zł zniżki w Uberze, 50 zł zniżki w MyTaxi oraz 10 zł w Taxify.

Uber: j14hpn6que
My Taxi: amadeusz.bra
Taxify: FQN8M

Oprócz tego po zainstalowaniu aplikacji możecie w niej znaleźć własny kod, który możecie podawać znajomym. Wtedy wy i wasi znajomi otrzymacie kolejny darmowy przejazd.

Mam ochotę również zrobić test 3 korporacji taksówkarskich – jeśli jesteście chętni na taki test to napiszcie mi w komentarzach co powinienem sprawdzić i jakie korporacje w Warszawie wybrać.

Zamierzam sprawdzić je na trasie Lotnisko Chopina – Centrum. Czekam na propozycję. Myślę, że wtedy temat taksówek i przewozów byłby w zasadzie wyczerpany.

Zapraszam Cię również na mój fanpage na Facebooku oraz mój nie do końca motoryzacyjny profil na Instagramie.

AmadeuszKomentarz: Uber vs. MyTaxi vs. Taxify – Gdzie Taniej, Szybciej i Wygodniej

  1. jaru napisał(a):

    Prawy fotel? Anglikiem jeździsz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *