Wideorejestrator Mio C335 – Test i Powód Dla Którego Kamera Się Przydaje

wideorejestrator mio c335

wideorejestrator mio c335Jakieś dwa tygodnie temu miałem osobiście jedną z groźniejszych sytuacji na drodze odkąd mam prawo jazdy, a jest to już 8 lat. Akurat od niedawna zacząłem używać wideorejestratora chociaż zdarzają mi się krótkie trasy, gdzie zapomina go zabrać. Co prawda nie wiele brakło, ale na szczęście udało mi się uniaknąć kolizji z białym BMW, które wypadło ze swojego tory jazdy i postanowiło wykręcić bączka. Myślę, że warto zainwestować te niewielkie pieniądze, by później oszczędzić sobie problemów z rozwiązywaniem sporów. W najlepszym wypadku pozostanie nam pamiątka w postaci nagrania z ciekawego zdarzenia drogowego 🙂 Tutaj możecie zobaczyć wyżej opisaną sytuację:

Nie dawno miałem okazję przetestować urządzenie od firmy Mio – model C335. To urządzenie to następca modelu C330 i właściwie dopiero wchodzi na nasz rynek. Mio to jedna z popularniejszych firm produkujących kamery samochodowe. Wcześniej miałem już okazję przetestować 2 wideorejestratory, więc będę miał jakieś porównanie.

Na początek kilka technicznych uwag. Urządzenie to obsługuje karty do 128 GB co pozwala nagrać sporą ilość materiału. Kamera samochodowa posiada wbudowany GPS co pomaga określić, gdzie miało miejsce dane zdarzenie. Oprócz tego urządzenie pokazuje nam, gdzie znajdują się fotoradary i otrzymujemy dożywotnią aktualizację tych map. Sami również możemy dodawać fotoradary do bazy – wystarczy kliknąć jeden przycisk.

Możemy zrobić nim również zdjęcia, ponieważ kamera posiada wbudowany akumulator. Model ten posiada obiektyw z przesłoną F 2.0 i kątem widzenia 130 stopni co jest takim średnim wynikiem, najlepsze mają nawet 170 stopni. Urządzenie nagrywa w 30 klatkach w fullHD czyli 1920×1080 pixeli.

Urządzenie dopiero wchodzi na nasz rynek i będzie kosztować 479 zł. Możliwości wideorejestratora najlepiej pokazać na wideo, dlatego zapraszam do obejrzenia wideotestu i subskrybowania kanału:

Zapraszam Cię również na mój fanpage na Facebooku oraz mój nie do końca motoryzacyjny profil na Instagramie.
Amadeusz
Komentarze 3 do Wideorejestrator Mio C335 – Test i Powód Dla Którego Kamera Się Przydaje

  1. Pis napisał(a):

    Średnio to widzę, słabe mocowanie co widać na filmiku. Jakość nagrań też taka taka. W tej cenie bym brał truecama a4. Z mocowaniem 0 problemów i optyka lepsza. Czyli to co najważniejsze w tej półce cenowej.

  2. SOLID-BHP napisał(a):

    Testowałem MIO C335 i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

  3. leh napisał(a):

    470zł? To już można wyłapać truecam a5s lub nawet a7 po tym co miałem już z chińczykami to nigdy nie wezmę nic takiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *